Eneli Tiisler

Olen 24-aastane Lõuna-Eestist pärit aktiivse elustiiliga neiu. Igapäevaselt töötan, õpin ning teen trenni. Lisaks argipäevategevustele paeluvad mind adrenaliin ja seiklused, mille tõttu olen otsustanud liituda ka tsikliperega ning alustan sel kevadel esimest hooaega oma uue sõbra R6-ga ning miks mitte ka motomissina 🙂
[hr]

Reelika Bergman

Olen särtsaks 23-aastane neiu, kes nüüdseks pea 2 aastat pealinnas elanud. Pärit pisikesest Lõuna-Eesti linnast nimega Valga. Oma igapäevatöös võiksin end kriimsilmaks 9 ametiga nimetada – alustades kontoritööst, kujunduste loomisest kuni sisejulgeoleku projektideni välja. Lisaks tegelen vabal ajal (kui seda on :)) fotomodellinduse ja näitlemisega.
[hr]

Raili Kaasik

Olen 24-aastane neiu, kelle suureks kireks on moto- ja autosport. Mootorite maailmas olen sees olnud pea terve oma elu. Teglenud olen nii kardispordi kui ka naisteralli võistluste korraldusega. Lisaks tegelen veel taipoksi, ujumise ja ratsutamisega ning olen oma lõbuks varem ka quadiga sõitnud. Mind võluvad huvitavad väljakutsed ja uued kogemused.
[hr]

Natalja Zjuskova

Olen aktiivne, särasilmne ja ettevõtlik noor neiu.
[hr]

Vanessa Vaher

Minust teeb motomissi kindlasti suur tahe ja sportlik ent naiselik välimus, mis oleks silmailuks ja kaunistuseks mootorratastele ja tervele ümbruskonnale.
Olen 161 cm pikk neiu, tumeblondide juustega. Tegelen jalgpalli, taipoksi, lumelauatamise ja jõusaaliga. Eriti huvitav oleks mootorratastega lähemalt tutvust teha.
[hr]

Kelli Lätti

Olen mootorrattaid armastanud sellest ajast, mil minu motohuviline isa mind koos kaherattalistega väiksest saadik ühisele pildile surus. Suurest unistusest sai reaalsus, kui otsustasin, et mina mitte kunagi autoga ei sõida ja võtan enda käsutusse just mootorratta. Autoload said küll tehtnud, kuid tegu on minu jaoks tarbeesemega. Mootorratas see eest on aga minu elu, minu kirg, minu armastus. Tegin mootorrattaload 19-aastaselt ja minu esimeseks mootorrattaks sai paar kuud hiljem Harley-Davidson Sportster 883. Teistele moorrattahuvilistele pole vaja seletada, kui hea on olla teel, ainult sina ja ainult kaks ratast vastu teepinda. Tänu mootorrattale olen leidnud väga lühikese aja jooksul väga palju huvitavaid inimesi, kellest igal ühel on oma lugu rääkida, ning võin ausalt tunnistada, et need inimesed on Minu inimesed! Usun, et sobiksin motomissiks, sest ega üks naissoost moorrattur ei tohi enda naiselikust kaotada ning mina isiklikult tunnen, et olen julgust ja enesekindlust tänu enda mootorrattale juurde saanud. Lisaks sellele tahaksin tutvustada ka teistele naistele, et moorrattasõit pole enam ammu ainult meeste pärusmaa ja alati ei pea endale soetama nõrgemaid masinaid, võin käsi rinnal öelda, et saan hästi hakkama masinaga, mis kaalub viis korda nii palju kui mina.
Pikki kilomeetreid kõigile selle teksti lugejatele!
[hr]

Annika Palu

Kes ütles, et naiselik naine ei või olla mototšikk? Kindlasti võib, mina olen elav näide sellest 🙂 ! Minu suurim kirg on minu mootorratas ja sellega vaba aja veetmine. Olen hästi aktiivne, seltsiv ning naerusuine neiu.
[hr]

Kristiina Schneeberg

Enesetutvustust teha on alati väga keeruline, isegi kui see peaks olema lühike… Seetõttu on siinkohal hea „ära kasutada“ lähedasi sõbrannasid, kes mind väga hästi tunnevad.
Lisaksingi ühe sõbranna tutvustuse minust: „Kristiina on äärmiselt šarmantne ja seksikas Naine! Temast möödudes ei ole võimalik pilku keerata ja see võib tuua nii mõnelegi noormehele tänaval pahandusi! Kristiina ei ole niisama elupõletaja, tema igapäevaste toimetuste hulka kuuluvad mitmed erinevad hobid nagu tantsimine, laulmine ja mis kõige šikim, ta on lummatud kiiretest ja vihastest kaherattalistest, olles ise ühe täku omanik!
Usun, et tema teeks nii mõnelegi oma elukorraldusega silmad ette!”
[hr]

Marleen Väinsalu

Olen 22-aastane Tallinna neiu. Olen rõõmsameelne, lõbus, sõbralik, aktiivne ja heatahtlik. Ametilt olen lasteaiaõpetaja. Vabal ajal meeldib laulda, viibida looduses, tantsida ja olla modelliks.
[hr]

Katre Kepp

Noor hulljulge ja atraktiivne Pärnu neiu, lõpetanud ehitusviimistluse eriala, õpin hetkel ärikorralduse spetsialistiks, töö kõrvalt, milleks on ehitus, tegelen joonistamisega ja oma tsikli kiivri huvitavamaks muutmisega, iseenda mõeldud disainiga. Väga palju veedan ka aega sõpradega ringi sõites öises Eestis… vahel ka seiklusi kaugematest riikidest otsides…
Viimase 7 aasta soov on olnud omada päris oma tsiklit. Siiani olen olnud tagaistmel sõitja ja sellest ajast kui 14 olles esimest korda ise sain lenksus olla, on minu kinnisideeks oma kaherattaline. Olen käinud väga palju motoüritusi pildistamas ja garaažis abiks olemisest ja näppude õliseks tegemisest ära ei ütle. Parimaks osaks igapäevaelust on naabriks olev motoklubi Port Bikers, kes on justkui osa perekonnast.